» » Канада схвалила продаж Україні летальної зброї

Канада схвалила продаж Україні летальної зброї

Канада схвалила продаж Україні летальної зброї

Канада включила Україну до контрольного списку країн, в які дозволяється продаж канадської вогнепальної зброї.

Про це повідомив журнал уряду Канади.

"Контрольний перелік країн, в які дозволені поставки автоматичної стрілецької зброї (Automatic Firearms Country Control List) доповнено Україною. Цей наказ набирає чинності з дня його реєстрації", - сказано в повідомленні.

Відзначимо, в даний час в перелік включені 39 країн. Це країни-члени НАТО, а також Австралія, Ботсвана, Чилі, Республіка Колумбія, Фінляндія, Ізраїль, Кувейт, Нова Зеландія, Перу, Саудівська Аравія, Республіка Корея і Швеція.

Мета такого кроку - це підтримка двосторонніх відносин між Канадою та Україною, а також надання канадським експортерам права користуватися дозволом на експорт певних видів забороненої вогнепальної зброї, забороненої зброї і заборонених установок в Україні, пояснили парламентарі.

"Тепер ніщо не заважає отримувати зброю з Канади. Спасибі прем'єр-міністру Джастіну Трюдо, дорогій Христі Фріланд та міністру оборони Харджіту Саджані за дружню і солідарну позицію щодо України!" - заявив в своєму Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ