» » Опубліковане прощальне послання Маккейна: повний текст

Опубліковане прощальне послання Маккейна: повний текст

Опубліковане прощальне послання Маккейна: повний текст

Американський сенатор Джон Маккейн, який 25 серпня помер від раку мозку, залишив громадянам США прощальне звернення.

Повний текст був представлений телеканалом NBC News. Сам лист передав близький друг і помічник Маккейна Рік Девіс.

Сенатор від штату Арізона помер лише за 4 дні до свого 82-річчя. Напередодні перед смертю його рідні оголосили, що Маккейн вирішив припинити лікування ракової пухлини.

Нижче публікуємо повний текст звернення Маккейна до американців:

"Мої співвітчизники, яким я вдячно служив 60 років, і особливо мої колеги-арізонці. Я вдячний за честь служити вам і за життя, яке я провів на державній службі. Я намагався служити нашій країні з честю. Я припускався помилок, однак, сподіваюся, що моя любов до Америки буде справедливо протиставлена їм. Я часто помічав, що є найщасливішою людиною на планеті. Я відчуваю це навіть зараз, в останні дні свого життя. Я любив її всю. у мене був досвід, пригоди і дружба, яких би вистачило для 10 життів, і я за це вдячний.

Як і більшість людей, я шкодую. Але я б не став міняти жодного дня мого життя, в хороші або погані часи, на найкращий день чийогось іншого життя. Я зобов'язаний цим задоволенням любові своєї сім'ї. Ні в кого ніколи не було такої коханої дружини або дітей, якими він би пишався більше, ніж я. І я зобов'язаний цим Америці. Бути причетним до американської свободи, рівності і справедливості, поваги гідності всіх людей - це приносить щастя більше, ніж швидкоплинне задоволення життя.

Наша ідентичність і почуття цінності не обмежені, а розширені тим, що служать добрим справам більше, ніж ми самі. "Американці" - це поняття означало для мене більше, ніж будь-яке інше. Я жив і помер гордим американцем. Ми є громадянами найбільшої у світі республіки, країною ідеалів, а не крові і землі. Ми благословенні і благословляємо людство, підтримуючи і просуваючи ці ідеали на батьківщині та у світі. Ми допомогли звільнити більше людей від тиранії і бідності, ніж будь-коли в історії. Ми отримали величезне багатство і силу в цьому процесі.

Ми послаблюємо нашу велич, плутаючи патріотизм з племінним суперництвом, що посіяло образу, ненависть і насильство в усіх куточках земної кулі. Ми послаблюємо його, коли ховаємося за стінами, а не руйнуємо їх, коли сумніваємося в силі наших ідеалів, а не довіряємо їм бути великою силою змін, якими вони завжди були.

Ми - 325 мільйонів цілеспрямованих людей. Ми сперечаємося і конкуруємо, а іноді навіть ображаємо одне одного в наших хриплих публічних дебатах. Але у нас завжди було одне з одним набагато більше спільного, ніж відмінного. Якщо тільки ми пам'ятаємо це і даємо одне одному перевага презумпції, яку всі ми любимо в нашій країні, ми пройдемо через ці непрості часи. Ми пройдемо через них сильнішими, ніж раніше. Ми завжди це робимо.

10 років тому у мене був привілей визнати поразку на виборах президента. Я хочу закінчити своє прощання з вами з щирою вірою в американців, яку я так сильно відчував того вечора. Я відчуваю це сильно. Не впадайте у відчай через наші теперішні труднощі, але завжди вірте в перспективи і велич Америки, бо тут немає нічого незмінного.

Американці ніколи не відступають. Ми ніколи не здаємося. Ми ніколи не підемо з історії. Ми творимо історію.

Прощавайте, колеги-американці. Нехай Господь благословить вас, і Бог благословить Америку".


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ