» » ЄС квапить Київ з транспортними законами

ЄС квапить Київ з транспортними законами

ЄС квапить Київ з транспортними законами

В Єврокомісії хотіли б бачити ще більше прогресу в законодавчій роботі і обговорили питання прийняття законодавства з представниками комітетів Верховної Ради з питань транспорту і європейської інтеграції.

Верховна Рада України повинна прискорити темпи прийняття законодавства в сфері транспорту. Про це заявив гендиректор з питань мобільності і транспорту Єврокомісії Хенрік Хололей на брифінгу в Києві у вівторок, 20 лютого.

"Угода про асоціацію між Європейським союзом і Україною, яка в повній мірі набула чинності торік, передбачає, що українська сторона повинна імплементувати в своє законодавство більш восьми регуляторних і нормативних документів європейського законодавства в транспортній сфері", - зазначив він.

Хололей наголосив, що в Єврокомісії хотіли б бачити ще більше прогресу в законодавчій роботі. "Торік достатня кількість законодавчих актів у транспортній сфері пройшла повз Верховну раду України. Україні варто, напевно, прискорити власний прогрес в напрямку забезпечення законодавства в транспортній сфері", - заявив він.

Хололей додав, що питання прийняття законодавства в транспортній сфері були обговорені з представниками комітетів Верховної Ради з питань транспорту і європейської інтеграції.

"Після цієї зустрічі я більше натхненно дивлюся на перспективи ухвалення цих законодавчих ініціатив в цьому році. Ґрунтуючись на відповідному досвіді країн-членів Європейського союзу, ми бачимо, що найкращий спосіб втілювати реформи - це забезпечувати їхню відповідну законодавчу підтримку", - додав представник ЄК.

Крім того, Хололей сподівається, що Національна транспортна стратегія України до 2030 року може бути прийнята урядом вже цього тижня. "Ми дуже сподіваємося, що національна стратегія розвитку транспортної галузі України буде прийнята цього тижня. Цей документ є надзвичайно важливим з точки зору формулювання стратегічних напрямків і пріоритетів України, а також формування нашої співпраці в цій сфері", - додав він.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ