» » США нарощують військову присутність у Чорному морі у відповідь на активність Росії, – CNN

США нарощують військову присутність у Чорному морі у відповідь на активність Росії, – CNN

США нарощують військову присутність у Чорному морі у відповідь на активність Росії, – CNN

США нарощують свою військову присутність у Чорному морі у відповідь на активність Росії, що зросла в регіоні. Вашингтон прагне домогтися того, щоб військова присутність США у Чорному морі стало новою нормою для Росії.

Про це повідомив телеканал CNN із посиланням на військові джерела.

17 лютого повідомлялося, що до акваторії Чорного моря увійшов ракетний есмінець ВМС США USS Ross, який брав участь в ударі по Сирії. Згодом у Чорне море увійшов есмінець ВМС США Carney, приєднавшись до американського бойового корабля.

Командувач 6-м флотом ВМС США віце-адмірал Крістофер Греді заявив, що рішення "скерувати відразу два кораблі в Чорне море було схвалено заздалегідь, а не як реагування на що-небудь".

Як зазначило джерело телеканалу, Вашингтон прагне домогтися того, щоб військова присутність США у Чорному морі стало новою нормою для Росії, і таким чином "зменшити чутливість" Москви до активності американських збройних сил у регіоні.

Видання також стверджує, що Росія гостро реагує на присутність ВМС США в зазначеному районі.

"Ви скеровуєте кораблі в Чорне море, і вони відчувають, що їм погрожують ще більше", – цитує телеканал представника військових кіл США.

Джерела видання наголошують на важливості посилення активності ВМС США в регіоні, що може зробити Росію менш сприйнятливою до американського військової присутності. Це також у перспективі дозволить сторонам виробити чіткіші правила поведінки в умовах, коли ВМС двох держав діють у безпосередній близькості один від одного.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ