» » Вступ України в НАТО: посол вказав на ігнорування з боку Альянсу

Вступ України в НАТО: посол вказав на ігнорування з боку Альянсу

Вступ України в НАТО: посол вказав на ігнорування з боку Альянсу

Незважаючи на те, що ще в 2014 році Верховна Рада скасувала закон про те, що з 2010 року Україна припинила своє просування до Північноатлантичного альянсу, НАТО формально продовжує ігнорувати прагнення Києва.

Про це в інтерв'ю "Сегодня" розповів посол України при НАТО Вадим Пристайко.

За його словами, цю ситуацію Київ не хотів виносити на публіку.

"В частині документів НАТО, де описується розширення, визнаються ці три аспіранта (Боснія і Герцеговина, Грузія і Македонія. - Ред.). А там де Україна (можете на сайті НАТО подивитися цей документ, він є у вільному доступі) стоїть така маленька виноска, де написано, що з 2010 року Україна припинила своє просування до Північноатлантичного альянсу. Я як посол вже кілька разів говорив, що це фактологічно неправильно, тому що ми скасували цей закон (ще 23 грудня 2014 року. - Ред.) і впровадили чітку форму, що ми збираємося зробити, - зазначив Пристайко.

Він також наголосив, що Україна десятки разів говорила про це, а президент Петро Порошенко оголосив це перед парламентом під час щорічного звернення.

"Чого вам не вистачає? Заяви генсеку НАТО від президента України? Окей, ми напишемо цей лист, якщо вам це потрібно. Але це фактологічно невірно", - додав Пристайко.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ