» » Париж нагадав Києву про антикорупційний суд

Париж нагадав Києву про антикорупційний суд

Париж нагадав Києву про антикорупційний суд

У Франції відзначили прогрес України в консолідації банківської системи, в реформуванні енергетичного сектора, а також у створенні законодавчої основи антикорупційної системи.

Україна мусить зосередити зусилля на боротьбі з корупцією, зокрема, створити незалежний антикорупційний суд. Про це повідомили в прес-службі МЗС Франції за підсумками зустрічі глав відомств двох країн Жана-Іва Ле Дріана і Павла Клімкіна.

У той же час, у Франції відзначили прогрес України в консолідації банківської системи, в реформуванні енергетичного сектора, а також у створенні законодавчої та інституційної основи антикорупційної системи.

"Разом з європейськими партнерами і партнерами з "Великої сімки" Франція продовжить підтримувати Україну на шляху реформ і надасть необхідну підтримку їх імплементації", -йдеться в повідомленні.

У Парижі також підкреслили, що боротьба з корупцією в Україні - це пріоритет, на якому повинні бути зосереджені всі зусилля, зокрема, для створення дієздатного і незалежного антикорупційного суду.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ