» » В Україні ліквідують управління Пенсійного фонду: що зміниться для пенсіонерів

В Україні ліквідують управління Пенсійного фонду: що зміниться для пенсіонерів

В Україні ліквідують управління Пенсійного фонду: що зміниться для пенсіонерів

В Україні ліквідують територіальні управління Пенсійного фонду, а замінять їх "агентськими пунктами" по обслуговуванню громадян.

При цьому таких пунктів буде кілька замість одного теруправління. Зайнятися оформленням або ж переоформленням пенсії українці зможуть у будь-якому з них. Як стало відомо, перебувати агентські пункти будуть у банках, відділеннях пошти та на територіях інших організацій. Окремих закладів і офісів під них не передбачено.

Модернізувати управління Пенсійного фонду вже почали у Львівській, Хмельницькій, Кіровоградській, Херсонській, а також Черкаській областях. У 2018 році планується відкриття 500 пунктів.

Після їхньої появи в ПФУ обіцяють, що кане в Лету обслуговування громадян тільки "за місцем реєстрації". Інспектор будь-якого агентського пункту завжди зможе отримати доступ до "електронної пенсійної справи" свого відвідувача.

Реструктуризація покликана не тільки забезпечити зручність для громадян, а й значно заощадить адміністративні витрати. Так, буде скорочена кількість керівників, начальників відділів, бухгалтерів і технічних працівників.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ