Польська інтелігенція виступила проти скандального "антибандерівського" закону: документ » ЗМІ - Новини України і Світу. Оглядач 
» » Польська інтелігенція виступила проти скандального "антибандерівського" закону: документ

Польська інтелігенція виступила проти скандального "антибандерівського" закону: документ

Польські інтелігенти виступили проти закону про інститут національної пам'яті Польщі, який передбачає покарання за заперечення "злочинів українських націоналістів".

Їхні звернення опублікував Zbruc.

"Ми, хто нижче підписався, протестуємо проти ухвалених парламентом Польщі поправок у закон про Інститут національної пам'яті. Внесені до закону про ІНП нові положення легалізують присутність у громадському просторі дискримінаційні практики й акти агресії, полегшать стигматизацію будь-яких осіб та етнічних груп, посилять ксенофобські настрої, будуть породжувати чергові злочини на грунті ненависті, поглиблять юридичну, суспільну, політичну, дипломатичну та інформаційну кризу. Одночасно ми солідаризуємось із особами та організаціями, які вже запротестували проти поправок до закону про ІНП, особливо в контексті загроз для освіти, науки, свободи слова та стану польсько-єврейських і польсько-ізраїльських відносин", - сказано в повідомленні.ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?

СХОЖІ НОВИНИ
Головна новина
ОПИТУВАННЯ

Поддерживаете ли вы создание единой Поместной Автокефальной православной церкви в Украине?

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач

RSS

Перейти ВГОРУ