» » "Винні тільки ми": в Німеччині дорікнули Польщу після наступу на Україну

"Винні тільки ми": в Німеччині дорікнули Польщу після наступу на Україну

"Винні тільки ми": в Німеччині дорікнули Польщу після наступу на Україну

Німеччина несе всю відповідальність за масове знищення євреїв під час Другої світової, а вину за злочини окремих колабораціоністів можна перекладати на інші народи.

Про це заявив глава МЗС ФРН Зігмар Габріель, коментуючи зміни, внесені до польського закон про інститут національної пам'яті, пише "Укрінформ".

"Це вічний моральний борг для німців, з урахуванням злочинів, скоєних німцями і Німеччиною, зокрема і в Польщі", - сказав він.

Керівник німецького зовнішньополітичного відомства наголосив, що Берлін засуджує фальсифікації історії і термін "польські концентраційні табори".

"Немає жодного сумніву в тому, хто несе відповідальність за табори смерті, хто експлуатував і вбивав мільйони європейських євреїв там - це німці. Це організоване масове вбивство було розпочато нашою країною і ні ким іншим, окремо взяті колабораціоністи нічого в цьому не змінюють", - зазначив дипломат.

За його словами, в Польщі були німецькі концентраційні табори, а польська культура була приречена на знищення, як і все єврейське.

"Три з більш шести мільйонів вбитих євреїв були з Польщі", - додав політик.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ