» » Позбутися Криму і Донбасу? Розкрито новий план Путіна по Україні

Позбутися Криму і Донбасу? Розкрито новий план Путіна по Україні

Позбутися Криму і Донбасу? Розкрито новий план Путіна по Україні

Президенту Росії Володимиру Путіну після виборів глави РФ 2018 року необхідно буде серйозно задуматися, як позбутися Донбасу і Криму, щоб росіяни сприйняли це як "перемогу".

Таку думку висловив журналіст Віталій Портников у блозі на сайті "Крим. Реалії".

Як підкреслив журналіст, анексований півострів перетворився для Путіна на тягар.

"Образ Путіна-збирача земель, Путіна часів "кримської промови" повинен був стати головним у передвиборчій кампанії російського президента. Якщо хто не пам'ятає - вибори спеціально були перенесені на дату, яка повинна була нагадати росіянам про те, що "Кримнаш"... але зараз про жоден Крим не йдеться... Крим більше "не працює". Образ збирача земель затьмарився", - вважає Портников.

На його думку, анексований півострів - при всій його "сакральності" - тепер мало цікавить російського обивателя, "та й самого Путіна, здається, не цікавить".

"Крим - як валіза без ручки. Швидко відмовитися від нього не вийде, бо він "вписаний" в російську Конституцію. Грошей на окуповану територію йде сила-силенна. Дивідендів у внутрішній політиці він більше не приносить. У зовнішній - створює одні проблеми. Краще взагалі не згадувати ні про який Крим і дати можливість друзям Ротенбергам заробити на будівництві горезвісного мосту - може поділяться!", - пише журналіст.

Коментуючи урочисте висунення Путіна кандидатом на вибори, що проходило на заводі ГАЗ, Портников зазначив: "Путіну залишилося тільки вирішити, як позбутися Донбасу і Криму - так, щоб колективний ГАЗ не відчував себе приниженим і обдуреним. Але цим він займеться після виборів - врешті, у нього буде багато часу ".


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ