» » "Рух нових сил" планує марш за відставку Порошенка, поліція рекомендує змінити маршрут

"Рух нових сил" планує марш за відставку Порошенка, поліція рекомендує змінити маршрут

"Рух нових сил" планує марш за відставку Порошенка, поліція рекомендує змінити маршрут

На неділю, 4 лютого, "Рух нових сил" запланував "Марш за майбутнє" з вимогою відставки Президента України Петра Порошенка. Він мав пройти по Хрещатику і до Майдану Незалежності. Однак поліція звернулася до організаторів з проханням змінити маршрут.

Про це повідомила учасниця "Руху нових сил" Ольга Галабала.

Вона опублікувала лист за підписом начальника головного управління поліції у місті Києві Андрія Крищенка, де вказується, що у неділю, 4 лютого, на Хрещатику з 7:00 години буде проходити акція громадської організації "Авто Євро Сила", а на Майдані Незалежності – ГО "Держава майбутнього".

"Ураховуючи викладене та з метою недопущення конфліктів між учасниками різних акцій та належного забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, пропонуємо Вам 04.02.2018 змінити раніше запланований маршрут руху наступним чином: парк ім. Т. Шевченка по вул. Володимирській, пл. Софійській, Володимирському проїзду, вул. Михайлівській, Хрещатик до пл. Європейської", – йдеться в листі.

При цьому "Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі" планував провести свій марш з 11:00 години за маршрутом : парк Тараса Шевченка – бульвар Шевченка – Хрещатик – Майдан Незалежності з встановленням на Майдані сцени.

Відтак відмову у дозволі на проведення такої акції за цим маршрутом у "Русі нових сил" обіцяють розцінити як "умисну ескалацію ситуації за вказівкою влади та підготовлення ґрунту для можливих провокацій і конфлікту".


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ