» » "Купуй українське": Кравчук назвав законопроект РПЛ основою економічної незалежності

"Купуй українське": Кравчук назвав законопроект РПЛ основою економічної незалежності

"Купуй українське": Кравчук назвав законопроект РПЛ основою економічної незалежності

Перший президент України Леонід Кравчук закликав народних депутатів проголосувати за законопроект №7206 "Купуй українське, плати українцям", а виборцям порадив "натиснути" на парламентарів, щоб ті прийняли державне рішення.

Відповідне відео опублікував голова Комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк на своїй сторінці в Facebook.

"Це не просто черговий закон. Це закон, який ляже в основу фундаменту економічної незалежності України. Закон дає відповіді на корінні питання української економіки, української державності та української незалежності. Закон потрібен і підготовлений професійно", - зазначив у своєму зверненні Кравчук.

Крім того, він повністю відкинув критику з боку опонентів.

"Це все балачки! Або ці люди не зрозуміли закону, або мають інші інтереси, не пов'язані зі стратегічною метою української держави. Я повністю підтримую законопроект і глибоко переконаний, що він буде прийнятий!" - зазначив політик.

Як повідомлялося раніше, топ-5 об'єднань промисловців, підприємців і роботодавців України (ФРУ, УСПП, ТПП, УАВ, Рада підприємців при Кабінеті міністрів зажадали негайного прийняття Верховною Радою законопроекту №7206 "Купуй українське, плати українцям", ініційованого Олегом Ляшком, Віктором Галасюком і декількома десятками нардепів. До лав об'єднань, які звернулися до керівництва держави на підтримку законопроекту №7206, входять десятки тисяч підприємств, що генерують понад 80% ВВП України і представляють всі сектори і галузі національної економіки.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ