» » Уже не мільйони: Польща озвучила нову кількість "біженців з України"

Уже не мільйони: Польща озвучила нову кількість "біженців з України"

Уже не мільйони: Польща озвучила нову кількість "біженців з України"

У Польщі на цей час проживають кілька десятків тисяч біженців з України, хоча в країні також налічується понад мільйон українських трудових мігрантів.

Про це після зустрічі з президентом Євроради Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі, представляючи власні аргументи щодо небажання приймати біженців із Близького Сходу та Північної Африки, заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій, передає Укрінформ.

За його словами, польська процедура надання притулку є досить жорсткою, оскільки "на пальцях однієї руки можна порахувати осіб, які отримали такий статус".

"Однак, ми показали тисячі прохань про надання притулку, поданих у Польщі", - заявив Моравецкій.

Він повідомив Юнкер, що свого часу Польща прийняла тисячі біженців із Чечні, які бігли звідти від двох воєн, а тепер має справу з наслідками російсько-української війни.

"Я говорив також про проблеми російсько-української війни, яка привела до того, що маємо більше мільйона чоловік з України, які загалом є трудовими мігрантами. Однак, якщо дуже серйозно вивчити статистичні дані, то принаймні кілька або кілька десятків тисяч - це особи з територій, охоплених війною, без даху над головою, типові біженці з території східної України", - заявив Моравецкій.

Він зазначив, що Польща не змінює своєї позиції в питанні біженців і не прийматиме у себе мігрантів із півдня.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ