» » Інтерпол зняв з розшуку майже всю "команду" Януковича: стала відома причина

Інтерпол зняв з розшуку майже всю "команду" Януковича: стала відома причина

Інтерпол зняв з розшуку майже всю "команду" Януковича: стала відома причина

Інтерпол зняв з розшуку більшість людей з оточення екс-президента-втікача Віктора Януковича, проти яких в Україні порушено низку кримінальних проваджень.

Про це в ефірі "112 Україна" заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

"Практично більшість їх зняті з міжнародного розшуку Інтерполу. Це і Клюєв, і Пшонка, і Янукович, Азаров, Колобов, Захарченко", - сказав він.

За його словами, прокуратурі відмовляють в оголошенні в міжнародний розшук за звинуваченням у справах про злочини під час Революції гідності.

"Вони (Інтерпол - ред.) прийшли до висновку, що ці злочини, які інкримінуються чиновникам, відбувалися під час зміни влади, а тому містять ознаки політичних переслідувань", - уточнив Горбатюк.

У той же час, пояснив він, в економічних справах більшість екс-чиновників були оголошені в міжнародний розшук, але в певний момент Інтерпол прийняв "досить цікаве рішення", заявивши, що підозра в їх розумінні не є звинуваченням і по ньому не можна оголошувати в розшук .

Горбатюк зазначив, що Інтерпол також відмовляється розшукувати оточення Януковича, оскільки не вважає рішення українських судів про затримання і доставку екс-чиновників арештом.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?

ПО ТЕМЕ:
Главная новость
Cтатьи

zmiua.com новини України і Світу. Оглядач | новости Украины и Мира. Обозреватель

RSS

Перейти ВВЕРХ